بلاگ های جدید

23 Sep / 2018

انواع شیرهای برقی پنوماتیک

10 Sep / 2018

سیلندرها در نقش عملگرها

09 Sep / 2018

کالا تجاری٬ در درسترس ترین فروشگاه فروش قطعات صنعتی مکانیک و الکترونیک

نویسنده : admin منتشر شده در : ROOT بازدید: 64 نظر : 0
تأمین قطعات صنعتی مکانیکی و قطعات الکتریکی صنعتی در دو حوزه مهندسی مکانیک و الکترونیک نیاز صنایع مختلف کشور است٬ گروه فنی کالا تجاری٬ با ارائه مشاور تخصصی و فراهم نمودن بستر سفارش آنلاین قطعات صنعتی٬ خرید این قطعات را در هر زمان و مکان آسان نموده است.
کادر فنی کالا تجاری با تجهیز انواع قطعات پنوماتیک و هیدرولیک در خدمت هموطنان عزیز می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و مشاوره انتخاب محصول با ما تماس حاصل نمایید.
اکچویتور پنوماتیک
29 Nov / 2017

اکچویتور پنوماتیک

نویسنده : admin منتشر شده در : مقالات پنوماتیک بازدید: 256 نظر : 0

 اکچویتور پنوماتیک (بادی)چیست؟


یک اکچیتور پنوماتیک، انرژی هوای فشرده را به حرکت دورانی و یا خطی تبدیل می کند. بدین ترتیب با نصب این اکچویتورها بر روی شیر هایی که به صورت دستی عمل می کنند و با داشتن منبع تولید هوای فشرده می توان این شیرها را توسط انرژی باد کنترل کرد.

25 Nov / 2017

چگونه دزدگیر اتوموبیل کار میکند؟

نویسنده : admin منتشر شده در : ROOT بازدید: 167 نظر : 0
سیستم های هشدار دهنده ساده، از چند حسگر که به  آژیرهایی متصل هستند، تشکیل شده است. مثلا اگر درب یک اتومبیل را بخواهید بدون کلید باز کنید یا بشکنید، آژیر  شما را لو خواهد داد.
25 Nov / 2017

شیر تخلیه پنوماتیک چیست؟

نویسنده : admin منتشر شده در : مقالات هیدرولیک بازدید: 665 نظر : 0

یر تخلیه سریع پنوماتیک از پر کاربردترین شیرهای برقی در اتوماسیون های صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع داروسازی ،  سرامیک،  صنایع کاشی و خطوط تولید است که در انواع مختلف در دسترس می باشند.